O nás

Firma Aspius spol. s r. o. byla založena na podzim roku 2002. Je vlastněna 100% českými subjekty.
Hlavním zaměřením je velkoobchod mraženými a chlazenými potravinami, zejména pak jehněčím masem, zvěřinou, telecím a hovězím masem, mraženými rybami, měkkýši a korýši.
Zboží jež není dostupné v ČR – například všechny mořské produkty, dovážíme od renomovaných zahraničních dodavatelů z mnoha zemí – Francie, Dánska, Nizozemí, Belgie, SRN, Dánska, Norska, Nového Zélandu, Austrálie, Asie, Kanady, Argentiny, Brazílie, Tanzánie, Ugandy a dalších. Pokud ale je možné v odpovídající kvalitě a dostatečném množství nakoupit v ČR, dáváme přednost dlouhodobé podpoře českých výrobců.

Základní a tou nejdůležitější filozofií firmy je, poskytnout zákazníkům ten nejlepší servis.

quality – jsme specialisti na zboží střední a vyšší kvality. S dodavateli máme dlouhodobé kontakty a klademe velký důraz na vyrovnanost dodávek tak, aby se naši zákazníci mohli spolehnout na to, že Aspius jim dodá zboží vyrovnané kvality.

price – záměrně pracujeme s užším sortimentem – abychom v rámci dané komodity byli nejlepší na trhu, dosáhli tak nejlepší ceny u dodavatele, která je samozřejmě promítnuta do naší prodejní ceny. Naším cílem je být v rámci dané kvality nejlevnější na trhu.

stock – chápeme potřeby našich zákazníků, kteří se musí soustředit na prodej a proto organizujeme nákupy zboží tak, aby i sezónní artikly byly dostupné v průběhu celého roku.
service – je samozřejmostí respektovat potřeby našich zákazníkù na balení a náležitosti etiket přesně dle jejich požadavků.

Společnost ASPIUS získala certifikaci IFS – International Food Standard Red Mead (chilled and frozen) and Poultry (chilled and frozen)