Naše produkty

Naše produkty na váš stůl…

V dnešní době by již neměl být problém sehnat kvalitní maso, ale jak je známo, za kvalitu se platí.

Ale co můžeme považovat za kvalitní? Běžný konzument je zahrnut nepřebernými nabídkami s minimem informací, když pomineme ty zákonem dané.

Naše společnost dováží maso z celého světa a vždy se jedná o masné produkty, které splňují nejvyšší normy. Ať je to maso z Argentiny, Nového Zélandu, Afriky či z České republiky. Za kvalitou a dobrou cenou si stojíme…..

Hovězí maso Vám dodáme té nejlepší kvality z masných plemen jako jsou Angus, Hereford či Charolais. Kde například i z kulaté plece, neboli chuck tenderu, uděláte výtečný šťavnatý steak.

Baby beef je velmi mladé hovězí maso, které si ponechává vlastnosti masa telecího (jemná struktura), ale chuť má již intenzivnější jako maso hovězí.

Telecí maso vyniká svojí jemnou chutí, protože strava telat je založena na mléce. Je také velmi vhodné při dietě, z důvodu nízkého obsahu tuků a vysokého podílu vitamínů.

Zvěřinu u nás najdete jak z České republiky, ale také původem z Afriky, kde se za zvěřinu považuje například pakůň, blesbok či zebra a chutí jsou velmi srovnatelné, ale každý z nás rád ochutná něco exotičtějšího :).

Ryby, korýši a mekkýši jsou u nás zastoupeny nepřebernou nabídkou, ale mražené. Naší filozofií je, lépe kvalitně zmražené, nežli špatně chlazené.

Francouzská drůbež to je naše opravdová specialita. Ve Francii naleznete opravdové odborníky na chov drůbeže a my, na Váš stůl, přivezeme takové delikatesy jako jsou křepelky, perličky a nebo velmi populární MINI kuřátka, která jsou vyjímečná nejen svoji chutí.

Jestli chcete opravdu zažít gurmánský zážitek, OCHUTNEJTE !!!

CENÍK NA VYŽÁDÁNÍ.

 

Výběr z našich produktů..

« 2 z 2 »